نمونه کار طراحی وبسایت فروشگاهی خرده فروشی YesBuy

فروشگاه تخصصی فعال در زمینه فروش انواع مواد خوراکی و نوشیدنی در امارت متحده عربی بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی گردید. فروشگاه اینترنتی YesBuy  در جهت ارائه محصولات fmcg و غذایی به مشتریان خود در سراسر امارات فعال می باشد و در این راستا گروه رشد با بهره گیری از جدید ترین متدهای طراحی گرافیک سایت و همچنین توسعه و برنامه نویسی سایت اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی YesBuy نمود.

گروه رشد پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از نوع فعالیت و ساختار محصولات YesBuy در مرحله نخست اقدام به آنالیز و مشخص نمودن الگوریتم های مورد نیاز سایت در بخش های نمایش محصولات، فیلترینگ ها، قیمت گذاری و تخفیف ها و روش های فروش و ارسال کالا نمود و در مراحل بعدی با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی UI/UX در طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیک سایت انجام گرفت.

گروه رشد در طراحی فروشگاه اینترنتی YesBuy کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی نمود. برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی YesBuy بر اساس جدیدترین متدها و کلاس های تعریف شده در    php بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد کرد.
در طراحی فروشگاه اینترنتی YesBuy بخش های دسته بندی محصولات بصورت ماتریکس Nلایه، ایجاد ساختار فیلدهای پارامتریک برای محصولات بگونه ای که توسعه محتوایی سایت را در تعریف و ایجاد فیلترینگ و جستجوهای سریع و پیشرفته در بخش محصولات را بسیار غیروابسته به کد می نماید در نظر گرفته شده است.

از بخش های دیگر در نظر گرفته شده در برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی YesBuy ایجاد بخش های تخفیفات، فروش های ویژه، جدیدترین و پرفروش ترین محصولات، تعریف برندهای کالایی، روش های مختلف پرداخت و ارسال کالا، پروفایل کاربری پیشرفته، ارتباط با پنل SMS در بخش های عضویت و خرید کالا، اخذ  درگاه بانکی به همراه پنل مدیریت بسیار راحت، با امکانات پیشرفته شامل ارایه انواع گزارشات فروش و محصولات و دیگر بخش های عمومی مورد نیاز در طراحی و برنامه نویسی هر فروشگاه اینترنتی می باشد.

 

 
 

تکنولوژی های استفاده شده:

باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟